Sportowe Półkolonie Zimowe – informacje dla rodziców

Drodzy Rodzice!

Przekazujemy najważniejsze informacje dotyczące Sportowych Półkolonii Zimowych. Informacje zostały również do Państwa wysłane na podane adresy e-mail. Bardzo prosimy o sprawdzanie swoich skrzynek mailowych, ponieważ będziemy tam wysyłać wszystkie najważniejsze informacje.

Karty kwalifikacyjne

Karta kwalifikacyjna jest obowiązkowym dokumentem każdego uczestnika.

Karty można będzie pobrać na spotkaniu. Można je również wydrukować samodzielnie. Kartę wraz załącznikiem należy złożyć najpóźniej w dniu rozpoczęcia turnusu (dziecko nie może brać udziału w zajęciach bez karty kwalifikacyjnej). 

Karta kwalifikacyjna turnus 1: Pobierz

Karta kwalifikacyjna turnus 2: Pobierz

Załącznik do karty (obowiązkowy): Pobierz

Zajęcia

Zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej nr 1 w Pszczynie, ul. Bogedaina 1 (wejście od strony parkingu)

Dziecko należy przywieźć między godziną 7:00 a 8:00. Zajęcia trwają do godziny 15:00. Do 16:00 jest czas na odebranie dziecka. 

Uwaga! Jeśli chcą Państwo by dziecko samodzielnie wracało do domu po zajęciach należy wpisać na karcie kwalifikacyjnej w punkcie 7. „Wyrażam zgodę na samodzielny powrót dziecka do domu”. 

Harmonogram i rzeczy do wzięcia

Poniżej przedstawiamy harmonogram zajęć wraz z listą rzeczy do zabrania w danym dniu.  Na obu turnusach dzieci zostały podzielone na dwie grupy wiekowe – młodszą (rocznik 2010 i młodsze) oraz starszą (rocznik 2009 i starsze)

HARMONOGRAM – POBIERZ

O ewentualnych zmianach w harmonogramie będziemy Państwa informować na bierząco.

Uwaga, zmiana! Ze względu na wiek dzieci na II turnusie, we wtorek, wszystkie dzieci będą szły do Salki Zabaw.

Dodatkowo, każde dziecko musi mieć ze sobą buty na zmianę – do poruszania się po szkole, sali gimnastycznej itp. Buty będzie można zostawiać w szatni.

Dla dzieci będzie dostępna woda w butelkach. Jednak, jeśli dziecko posiada bidon to zachęcamy do zabierania ze sobą – w szkole znajduje się dystrybutor wody.

WAŻNE! Kadra oraz organizator nie odpowiadają za urządzenia elektroniczne (telefony, tablety itp.) zabrane przez dzieci. 

Zachęcamy do zostawienia telefonu w domu!

Numery telefonów kadry

Kierownik półkolonii Maciej Komarek – 793 991 921

Opiekunowie:

Grupa młodsza – Miłosz Bałuch – 721 465 568

Grupa starsza – Kacper Szromczyk – 504 448 741

Dodatkowe informacje

Jeśli mają Państwo do przekazania kadrze dodatkowe informacje o dziecku – wymogi dotyczące żywienia, informacje o konieczności podawania leków w czasie trwania zajęć, informacje zdrowotne istotne względem prowadzonych zajęć lub przeciwwskazania do udziału w jakichś zajęciach to przede wszystkim należy takie informacje zawrzeć w Karcie Kwalifikacyjnej. Jeśli nie mają Państwo możliwości przekazania Karty wcześniej to prosimy o podanie tych informacji (telefonicznie lub mailowo) najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem półkolonii. 

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do obserwowania naszych social mediów, na których publikowane są najważniejsze informacje oraz zdjęcia z wyjazdów!