Obóz i Kolonie w Zarzęcinie ODWOŁANE!

Drodzy Rodzice!

Odpowiadając na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości dotyczące organizowanych przez nas wyjazdów letnich, przekazujemy informację o aktualnej sytuacji oraz decyzjach podjętych przez Zarząd Klubu:

Obóz oraz Kolonie w Zarzęcinie zostają odwołane!

Na dzień 10 maja 2020 roku, nikt w Polsce nie wie, czy uda się zorganizować wypoczynek dzieci i młodzieży latem. Ministerstwo Edukacji Narodowej nie wydało żadnego oficjalnego komunikatu ani nie wprowadziło żadnych ograniczeń.

Pomimo tego, Zarząd Klubu po konsultacjach z całą kadrą wyjazdów (opiekunami i instruktorami) podjął decyzję o odwołaniu naszego wypoczynku w Zarzęcinie. Po wielu analizach sytuacji oraz możliwych scenariuszy, stawiając zapewnienie bezpieczeństwa uczestników oraz kadry jako nasz najważniejszy obowiązek, uważamy, że wyjazdy w takiej formie nie mogą się odbyć. Jest to związane ze zbyt dużą ilością osób na ośrodku oraz warunkami sanitarnymi, które nie mogłyby być przez nas w pełni kontrolowane – byłyby zależne od zarządców wynajmowanego ośrodka oraz innych osób tam przebywających.

W związku z tym do 31 maja 2020 zostaną zwrócone wszystkie zaliczki oraz wpłaty za obóz oraz kolonie w Zarzęcinie.

Chcemy zorganizować coś w zamian!

Nie zostawiamy Was z niczym. Uważamy, że wypoczynek tego lata jest możliwy,  jednak musi być zorganizowany w inny sposób, z zachowaniem wyjątkowych zasad bezpieczeństwa oraz pod pełną kontrolą organizatorów.

Chcemy zorganizować półkolonie w Wiśle Wielkiej! Zapytacie zapewne czym takie półkolonie będą się różnić od obozu czy kolonii? Przede wszystkim, będą się odbywać w mniejszych grupach a na ośrodku będą tylko uczestnicy półkolonii wraz z instruktorami. Ośrodek będzie dla nas na wyłączność więc będziemy w stanie w pełni kontrolować warunki sanitarne.

Nie chcemy na razie zdradzać zbyt wiele, pracujemy jeszcze nad tym pomysłem i jego ostateczny kształt poznacie już niedługo. Jeśli jednak już jesteście zainteresowani to bardzo prosimy o informację zwrotną (mail lub SMS).

Rejs Mazurski

Wstrzymujemy jeszcze decyzję dotyczącą Rejsu Mazurskiego. Jest to wypoczynek w zupełnie innej formie niż obóz czy kolonie i jego organizacja zależy od innych czynników. Prosimy jednak o wstrzymanie się z wpłacaniem kolejnych rat za wyjazd – gdy będziemy wiedzieć, czy uda się go zorganizować, niezwłocznie o tym poinformujemy.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, jesteśmy dla Was dostępni o każdej porze:

Tel. 796 133 281

E-mail: biuro@plesswave.pl

Życzymy zdrowia i uśmiechu!

Zarząd Klubu UKS PlessWave