Półkolonie Letnie FAQ – czyli najczęściej zadawane pytania

Przygotowaliśmy FAQ dotyczące naszych Półkolonii Letnich „Wakacje na fali!”. Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania:

1. Moje dziecko nie umie pływać. Czy może wziąć udział w półkoloniach?

TAK. Program naszych półkolonii jest dostosowany do wszystkich dzieci i nie wymagamy specjalnych umiejętności pływackich, żeglarskich itp. Zajęcia na wodzie odbywające się podczas Półkolonii będą świetną zabawą dla każdego dziecka; tego rozpoczynającego przygodę z wodą, jak również tego, który ma większą wiedzę i doświadczenie. Wszyscy uczestnicy zajęć na wodzie ubrani są w kamizelki ratunkowe oraz są pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów sportów wodnych i wychowawców.

2. Moje dziecko nigdy nie pływało na łódkach, nie wiem czy mu się spodoba. Co w takim przypadku?

Nasze Półkolonie to idealna okazja do rozpoczęcia przygody z wodą! Naszym celem jest oswojenie dzieci z pływaniem na łódkach i pokazanie im, że rekreacja wodna to świetna zabawa. Warto pamiętać, że program Półkolonii jest pełny innych atrakcji i zabaw – jeśli dziecku nie spodoba się pływanie, zapewnimy mu równie atrakcyjne zajęcia.

3. Moje dziecko ma 6 lat. Czy nie jest za małe na sporty wodne?

Zajęcia na wodzie dostosowane są również do najmłodszych. Posiadamy różnego rodzaju łodzie, które pozwalają, w sposób bezpieczny, prowadzić zajęcia nawet z maluchami. Wszystkie dzieci w czasie zajęć ubrane są w kamizelki ratunkowe, a nasi instruktorzy czuwają nie tylko nad bezpieczeństwem, ale również by wszystkie dzieci świetnie się bawiły!

4. Co w razie niepogody? Czy będą zapewnione zajęcia?

TAK. Dla każdych zajęć na wodzie lub na świeżym powietrzu mamy przygotowane zajęcia alternatywne „na niepogodę”, które będą przeprowadzane w małych grupach w pomieszczeniach lub namiotach.

5. Gdzie dokładnie odbywają się półkolonie?

Wisła Wielka to wyjątkowa miejscowość – na jej terenie znajdują się dwa jeziora i dwa porty. Dlatego, prosimy o zwrócenie uwagi na miejsce odbywania się naszych Półkolonii – jest to Stanica Harcerzy Wodnych nad Jeziorem Łąckim (ul. Leśna 1).

Jeśli jeszcze nie zapisałeś swojego dziecka na Półkolonie, nie czekaj! Ilość miejsc ograniczona – ZAPISY

Masz więcej pytań? Zadzwoń lub napisz do nas:

Tel. 796 133 281

E-mail: biuro@plesswave.pl